image

محصولات

سرنگ 6 سی سی و سرنگ 3 سی سی

3ml & 6ml Luer Lock & Luer Slip

سرنگ 3 و 6 سی سیclose

سرنگ در پزشکی وسیله ای است که برای تزریق دارو به بدن بکار میرود. سرنگ عموما وسیله ای استوانه ای شکل و مدرج است که در انتهای آن پیستونی قرار دارد که با فشار دست، دارو را به جلو هدایت و از طریق سرسوزن وارد بافت بدن می کند. سرنگها در اندازه هاو با سرسوزن های مختلفی تولید میشوند.

سرسوزن پزشکی

Disposable Needle

سرسوزنclose

سرسوزن بخش فلزی روی سرنگ است که تیز بوده و به راحتی داخل بافت بدن نفوذ می‌کند. میان سرسوزن خالی می‌باشد که دارو (اغلب آمپول یا سرم و ویال) از طریق آن به بدن تزریق می‌شود. سرسوزن در اندازه‌های مختلف وجود دارد و شامل یک ساقه و یک دهانه‌ است که دهانه به سرنگ وصل می‌شود. نوک سوزن به‌طور مورب بریده شده که فرورفتن آن را آسان می‌کند. هرچه شماره سوزن بیشتر شود از قطر سوزن کم می‌شود.

ست سرم

Infusion Set

ست سرمclose

ست سرم وسیله ای ارتباطی بین محفظه سرم با آنژیوکت ،اسکالپ وین یا سر سوزن برای انتقال سرم به بدن بیمار است و براي تجويز مايعات وريدي استفاده مي شود . مکانيزم عملکرد سيستم: اسپايك را پس از برداشتن پروتكتوردر محفظه سرم وارد كنيد، محفظه سرم را روي پايه آويزان كرده تمام مسير را با عبور سرم ، هواگيري كرده و قرقره را تا آخر ببنديد كانكتور انتهاي ست سرم را به آنژيوكت وصل كنيد و با باز كردن قرقره ، ميزان جريان را به دلخواه تنظيم كنيد.

میکروست

Micro Set

میکروستclose

میکروست وسیله ای است که به عنوان رابط بین بدن و محفظه حاوی مایعات تزریقی بوده و برای انتقال آهسته مایعات حاوی مواد دارویی یا غذایی به بدن بکار می رود. براي تجويز حجمي مشخص و دقيق از داروها و محلولهاي سياهرگي مورد استفاده قرار ميگيرد. مخصوص بيماراني است كه بايد دارو يا محلول سیاهرگی تزریق کنند. مکانيزم عملکرد سيستم: درپوش محافظ اسپايك را برداريد، اسپايك را وارد محفظه محلول نماييد، محفظه را روي پايه بياويزيد، گيره غلتكي بالايي و پاييني را باز كرده و اجازه دهيد محلول درون مخزن مدرج فلاش تيوب و لوله جريان يابد تا هواي داخل لوله بيرون رانده شود سپس گيره را ببنديد. انتهاي ست را به آنژيوكت يا اسكالپ وين متصل كنيد. با استفاده از گيره غلتكي پاييني ميزان جريان را تنظيم كنيد. قبل از مصرف از استحكام نقاط اتصال و از عدم جدا شدن كلاهكهاي محافظ مطمئن شويد. سه راهي سه شير اين وسيله براي برقراري اتصال چند مسير با يكديگر استفاده ميشود به طوري كه ميتوان از يك مسير خوني بيمار مواد مختلفي را با باز و بسته كردن شير در جهات مختلف با خون جاري در يك رگ بيمار مرتبط كرد بدون آنكه نياز به استفاده از عروق متعدد باشد. محدوديت هاي کاربرد وسيله: 1- براي تزريق مايعات داخل وريدي حساس به نور و خون يا اجزاي تشكيل دهنده خون استفاده نشود. 2- محصول قابل مصرف مجدد نمیباشد 3- در صورت آسيب ديدن يا مرطوب شدن بسته بندي قابل استفاده نمیباشد 4- درصورت تغییر رنگ تیوب و اجزا حتی در صورت کمبود امکانات به هیچ عنوان استفاده نشود

کیسه ادرار

Urine Bag

کیسه ادرارclose

به منظور جمع اوری واندازه گیری حجمی ادرار. مکانيزم عملکرد سيستم: پس از انجام سونداژ، کیسه ادرار به انتهای سوند وصل و با چسب به پای بیمار یا نزدیک محل قرار گرفتن متصل میشود. کیسه ادرار حتما باید پایین تر از مثانه باشد، زیرا در غیر این صورت با برگشت ادرار از کیسه به مثانه فرد، احتمال ابتلا به عفونت افزایش می یابد. فرد می تواند کیسه ادرار را به نحوی که پایین تر از سطح مثانه است به دست گرفته و راه برود و یا آن را به پای خود بسته و با لباس روی آن را پوشانده و راه برود.

سرنگ انسولین یکپارچه

Unibody Insulin Syringe

سرنگ انسولین یکپارچهclose

سرنگ انسولین یکپارچه، سرنگی با یک سوزن کوچک است که به طور خاص برای بیماران دیابتی تجویز می گردد. این سرنگ با داشتن سوزن بسیار نازک جهت کاهش درد و برای تزریق به بافت زیرپوستی طراحی شده است. یک سرنگ انسولین به طور معمول دارای یک محفظه، پیستون و سوزن می باشد.

سرنگ انسولین پیچی

Luer Lock Insulin Syringe

سرنگ انسولین پیچیclose

سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ روی سرنگ قرار گرفته و در شیارهای مارپیچی آن قفل می‌شود. در این سرنگها به دلیل پیچ شدن سرسوزن بر روی سرنگ، درصد نشتی یا پرش سرسوزن از روی سرنگ در هنگام تزریق بسیار ناچیز و در حد صفر می‌باشد. از سوی دیگر، امکان تعویض سرسوزن بر روی این گونه سرنگ‌ها در زمان نیاز به تعویض سرسوزن، به‌راحتی امکان پذیر می‌باشد.

اسکالپ وین

Scalp Vein

اسکالپ وینclose

اسکالپ وین یا اسکالپ وین ست، محصولی است که به‌منظور دسترسی سریع و آسان به جریان خون سیاهرگی بیمار جهت تزریق داروها، محلول‌های تزریقی و یا فرآورده‌های خونی توأم با حفظ سکون و آرامش بیمار مورداستفاده قرار می‌گیرد. باله‌های پروانه‌ای شکل محصول بارنگ‌های مختلف که نشانگر تنوع سایز سوزن می‌باشد جهت سهولت کاربرد محصول و ثبات موضع تزریق میباشد. تیوپ در انتهای آزاد به کانکتوری دارای درپوش(Cap) منتهی می‌شود که اجازه فیکس کردن سایر کانکتورها ازجمله کانکتور ست سرم یا سرنگ را به‌راحتی فراهم می‌کند. اسکالپ وین برای تمامی سنین و خصوصاً کودکان مناسب بوده و برای مصارف کوتاه‌مدت بکار می‌رود. مکانيزم عملکرد سيستم:سر سوزنی است که جهت اتصال سرم به عروق به شکل موقت و در مواردی که حجم کم و مدت کوتاهی برای تزریق لازم است و گاهی در نوزادان به کار می رود. باله‌های پروانه ای شکل این محصول با رنگ‌های مختلف که نشانگر تنوع سایز سوزن آن است کاربرد آن را آسان می کند. از این وسیله نباید به جای آنژیوکت استفاده شود ، زیرا استقرار پایدار و مطمئنی در عروق ندارد.

سرنگ انسولین سرجدا

Luer Slip Insulin Syringe

سرنگ انسولین سرجداclose

سرنگ انسولین لوئر اسلیپ، سرنگی است با قابلیت اتصال فشاری سر سوزن با گیج های مختلف که برای استفاده بیماران دیابتی با پوستهای ضخیم تر، انواع تزریقهای چشمی ، ناحیه شکمی، نوزادان، پوست مو و زیبایی، تست داروها و ... تجویز می گردد. این سرنگ برای تزریق به بافت زیرپوستی طراحی شده است. این منطقه از بدن به این دلیل برای تزریق انسولین مناسب است که سلول های چربی به داروهایی که به طور مداوم و به آرامی جذب می شوند، اجازه می دهد تا این داروها اثر طولانی تری داشته باشند. یک سرنگ انسولین به طور معمول دارای یک محفظه، پیستون و سوزن می باشد. سرنگ های انسولین دارای محفظه های 100 واحدی هستند. این سرنگ با قابلیت تعویض سوزن کاربردهای متنوعی در کلیه بخشهای مراکز درمانی دارد.