image

محصولات ما

سرنگ 3و5

Syringe 3ml&5ml

سرنگ 3و5 میلclose

سرنگ‌ها وسیله‌ای برای تزریق مایعات و یا کشیدن مایعات از بدن می‌باشند که در انواع مختلفی تولید می‌شوند.

سرسوزن پزشکی

Disposable Needle

سرسوزنclose

سرسوزن بخش فلزی روی سرنگ است که تیز بوده و به راحتی داخل بافت بدن نفوذ می‌کند. میان سرسوزن خالی می‌باشد که دارو (اغلب آمپول یا سرم و ویال) از طریق آن به بدن تزریق می‌شود.

ست سرم

Infusion Set

ست سرمclose

دستگاهی برای انتقال خون، دارو، یا سایر ترکیبات درمانی به جریان خون. این دستگاه شامل یک کیسه یا بطری است که به پایه ای آویخته شده و محتویات آن "قطره قطره" و با فاصله زمانی معین وارد لوله ای میشود. این لوله به یک سوزن تو خالی متصل به رگ منتهی میشود

میکروست

Micro Set

میکروستclose

میکروست وسیله ای است که برای تزریق دارو و یا خوراندن غذا به بیمار در زمان مشخص و در حجم مشخص میباشد که توانایی استفاده از دارو و یا غذا را ندارد.

کیسه ادرار

Urine Bag

کیسه ادرارclose

کیسه ادرار در محیط های بیمارستانی و مراکز درمانی مورد استفاده بیمارانی است که در رفتن دستشویی مشکل دارند . کیسه ادرار برند hd، یک وسیله ای است که برای تسهیل و کمک به روند ادرار کردن بیمار کمک می کند . در یک تعریف کلی که می توان از سوندها داشت این است که یک لوله های باریکی هستند که وقتی وارد دستگاه ادراری می شوند تا تخلیه ادرار به راحتی انجام گیرد و با این تعریف می توان گفت که کیسه ادرار برند hd برای این به کار می روند که تخلیه ادرار به شکل مناسب اتفاق بیفتد .

انسولین یکپارچه

Unibody Insolin Syringe

انسولین یکپارچهclose

یکی از روش‌‏های تزریق انسولین، استفاده از سرنگ انسولین می‌‏باشد.در این سرنگ انسولین قسمت نیدل(سر سروزن) به محفظه اصلی چسبیده می باشد و قابلیت جدا شدن ندارد .

انسولین لوئرلاک

Insolin Luer Lock

انسولین لوئرلاکclose

سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ روی سرنگ قرار گرفته و در شیارهای مارپیچی آن قفل می‌شود. در این سرنگها به دلیل پیچ شدن سرسوزن بر روی سرنگ، درصد نشتی یا پرش سرسوزن از روی سرنگ در هنگام تزریق بسیار ناچیز و در حد صفر می‌باشد. از سوی دیگر، امکان تعویض سرسوزن بر روی این گونه سرنگ‌ها در زمان نیاز به تعویض سرسوزن، به‌راحتی امکان پذیر می‌باشد.

اسکالپ وین

Scalp Vein

اسکالپ وینclose

یکابزار تجهیزات پزشکی برای سوراخ کردن رگ است. از اسکالپ برای دسترسی به ورید سطحی برای تزریق داخل وریدی یا (خون گیری) استفاده می گردد. این قطعه تجهیزات پزشکی شامل یک سوزن زیر پوستی، دو بال دو طرفه انعطاف پذیر، لوله انعطاف پذیر کوچک و در نهایت یک اتصال دهنده تشکیل می شود.

سرنگ انسولین لوئراسلیپ

Luer Slip Insolin Syringe

سرنگ انسولین لوئراسلیپclose

در سرنگ های لوئر اسلیپ ، سر سوزن با فشار وارد شده به قسمت هاب و با اصطکاک به وجود آمده بین هاب و نوک سرنگ ، سر سوزن در جای خود سفت می گردد.